Konserwacja, doczyszczanie i polimeryzacja podłóg

Usługa ta dedykowana jest właścicielom zarówno małych, jak i wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych, a także obiektów użyteczności publicznej. Czyszczenie mechaniczne wysokiej jakości maszynami do mycia podłóg oraz urządzeniami szorująco zbierającymi pozwala doczyścić nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. Zabrudzenia po smarach, czy długoletnim użytkowaniu stają się przeszłością. Usługa akrylowania podłóg, inaczej zwana polimeryzacją, jest niezbędna do utrzymania podłóg w należytej czystości. Polimery kładzie się na podłogi wykonane z: PCV, linoleum, marmoleum. Tego typu podłoża najczęściej spotykane są w: szkołach, przedszkolach, przychodniach czy szpitalach.

Usługa omawiana jest z klientem indywidualnie.

Mechaniczne doczyszczanie posadzek.

Dysponujemy wieloma wysokiej jakości maszynami do mycia podłóg. Doczyszczanie powierzchni podłóg wykonujemy maszynami szorująco zbierającymi lub szorowarkami w połączeniu z odkurzaczem wodnym. Użycie profesjonalnych środków czyszczących pozwala usunąć wszelkie zabrudzenia.

Polimeryzacja posadzek – akrylowanie.

Polimeryzacja to proces nakładania twardych powłok w celu zabezpieczenia istniejących podłóg miękkich, wykonanych z takich materiałów jak wykładziny PVC, winylowe, linoleum, gumowe o gładkiej powierzchni, sztuczne podłoża w halach sportowych.

Utwardzanie polimeru.

Utwardzenie struktury powierzchniowej polimeru ma na celu poprawę odporności na zanieczyszczenia i ścieranie podłogi, zwiększa właściwości przeciwpoślizgowe, nadaje powierzchni wysoki połysk.

Konserwacja doczyszczanie i polimeryzacja podłóg